Realizacje

Projekt: System ViaZone

Systen ViaZone został zainstalowany na zwężonym odcinku autostrady D5 w okolicach Pilzna. Był to ostateczny test przeprowadzony przez Ředitelství Silnic a Dálnic ČR. Test udowodnił skuteczność harmonizacji przepływu aut w miejscach prowadzenia robót drogowych.
ViaZone01ViaZone02ViaZone03ViaZone04ViaZone05ViaZone06

Projekt: Stacjonarne stacje ENVIRO 151

Stacje ENVIRO 151 służące do ciągłego monitoringu akustycznego zostały zaimplementowane w Kielcach oraz we Wrocławiu. Stacje w Kielcach zostały dodatkowo wyposażone w moduł pomiaru drgań. Informacje o przekroczeniach wartości dopuszczalnych oraz o natężeniu ruchu, wspomagają przy okazji procesy zarządzania komunikacją drogową. Realizacja tych projektów jest kolejnym etapem rozbudowy systemów związanych z opracowywaniem cyfrowych map akustycznych.
Wroclaw3Wroclaw4


Projekt:
Mobilnej stacje ENVIRO 151

Mobilna stacja pomiarowa, zainstalowana w specjalnej przyczepie CARGO, wyposażonej w maszt pneumatyczny, która umożliwia rejestrację poziomu dźwięku, natężenia ruchu pojazdów, warunków meteorologicznych oraz obrazu z kamery wideo. System wspiera zarządzanie środowiskiem m.in. w m.st. Warszawa oraz opracowywanie planów i programów w zakresie ochrony środowiska.
Przyczepa1Przyczepa2


Projekt: Mobilny system pomiaru natężenia ruchu na płycie lotniska

Niskopodwoziowa przyczepa samochodowa, wyposażona w maszt pneumatyczny oraz radar komunikacyjny, która umożliwia pomiar natężenia ruchu pojazdów oraz ich klasyfikację. System wspierający ochronę środowiska przed skutkami zanieczyszczenia hałasem w otoczeniu lotniska Chopina.
Lotnisko1Lotnisko2

 
Projekt: Stacjonarna stacja monitorowania hałasu i zanieczyszczenia powietrza ENVIRO 151

Stacja ENVIRO 151 służąca do ciągłego monitoringu akustycznego oraz zanieczyszczeń powietrza została wdrożona w Stalowej Woli. Przeznaczona jest do ciągłej i długookresowej rejestracji poziomu dźwięku oraz warunków środowiskowych: temperatury, wilgotności powietrza, ciśnienia atmosferycznego, prędkości i kierunku wiatru oraz opadów. Wyposażona jest również w moduł pomiarów parametrów jakości powietrza.
Stalowa Wola1Stalowa Wola2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szukaj